Shitet BMW 5er 525d

Postuar nga: 29 Gusht 20:58
Makina eshte ne super gjendje teknike etj. E blere ne konçencionar ne Mynih, Gjermani ( me një pronar te meparshem ) . Me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar . 0698010617

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: BMW / 525
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 198 herë Last modified on 29 Gusht 21:00
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook