Bmw Gs1200

Postuar nga: 1 Shtator 10:03
Bmw 1200 Gs Viti 2008.Dokumenta te rregullta dhe te paguara per 1 vit. Motorri ka 40000 Km dhe gomat te sa po vena te reja.Cmimi 8500€ 00355682013535

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 8500
  • Marka: Bmw Motor
  • Viti i prodhimit: 2008
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 326 herë Last modified on 2 Shtator 15:09
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Honda transalp .650 OKAZION VETEM PER NJE JAVE »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook