Bmw RT 1200

Postuar nga: 1 Shtator 11:26
Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.36000 Km Gomat dhe vaji te sa po nderruara. 355684025889

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 7500
  • Marka: Bmw Motor
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 254 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: Yamaha Majesty »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook