Ktm

Postuar nga: 1 Shtator 14:55
Ktm 690 sm Viti 2008 ka prish pistonin dhe 2 valvula Pa letra 700 euro i padiskutushem 0693241233

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 700
  • Marka: KTM Motor / 690 Supermoto
  • Viti i prodhimit: 2008
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 309 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook