Shitet

Postuar nga: 2 Shtator 14:31
Motorri eshte ne gjendje shum te mire me dekumentacjon te rregullt dhe per jashte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe mundesi nderimi me makine 0693122389

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1800
  • Marka: Yamaha Motor / YZF 600
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 303 herë Last modified on 2 Shtator 14:31
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook