Eco co motorcycle

Postuar nga: 2 Shtator 15:30
Scooter ne qese ! Ecen 70 km dhe me shpejtesi 50 kmh ne or. Karikohet esht me bateri me energji elektrike 0673999030

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1500
  • Marka: Bmw Motor
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 569 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Motorr 4 gomesh Piaggio Liberty 125cc »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook