Piaggio Liberty 125cc

Postuar nga: 2 Shtator 15:34
Piaggio Liberty 125cc.Te perdorur nga posta italiane.Viti 2007 dhe kane 12000-15000km. Si distributor i autorizuar i Piaggio , motorcikletave u jane kryer te gjitha sherbimet e nevojshme te nje standarti shume te larte. ---125cc me sinjale para-mbrapa,fener dhe sedile dyshe te reja kushton 85000 leke. ---125cc me zgare para dhe mbrapa me sedile teke kushton 80000 Leke. Koshi eshte extra . 0694054200

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 80 000 leke
  • Marka: Piaggio Motor
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 725 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Eco co motorcycle KTM SUPERMOTO 950 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook