CITROEN 1.6 B + GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

Postuar nga: 8 Shtator 13:45
Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkullimi impjanti montuar ne itali marka BRC SHUMMMMM EKONOMIK dhe kalibrimin e ka per 5 vjet.4 GOMAT 80% TE REJA FERROTAT E NDERRUARA PARA MBRAPA VAJ FILTRA TE NDERRUARA SOT ME 28.08.2019.ABS ESP SRS KOMPJUTER BORDI CLIMA DIGJITALE SENSOR PARKIMI ORIGJINAL KAMERA ORIGJINALE MBRAPA.KASETOFON MP4 AUX BLOTOUTH DVD.LETRAT DERI ME 11.08.2020 dmth per vit.3 dit ka makina ne shqiperi.KATALITI EURO 4 TEL SERIOZE 0682243777 Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 0682243777

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2400
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Citroen / Xsara Picasso
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 354 herë Last modified on 10 Shtator 21:18
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook