KTM SUPERMOTO 950

Postuar nga: 8 Shtator 14:01
KTM SUPERMOTO 950 ne gjendje te perkryer i blere ne koncesionar ne Itali me 6 mije kilometra tani ka vetem 16 mije km, perdorur vetem nga nje dore. Motorri eshte shume i bukur dhe shume agresiv i perkryer per Tirane shume i manovrueshem. Dokumenta te rregullta shqiptare. 0684029106

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 4900
  • Marka: KTM Motor
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 260 herë Last modified on 10 Shtator 21:05
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook