M72 ural 750 cc

Postuar nga: 8 Shtator 14:40
Motorr tricikel model m72 prodhim rus i luftes se 2-te botrore. Motorri eshte i rikostruktuar me te gjitha pjeset orgjinale dhe te reja plus shume punime ekstra,grupi i motorrit i poleruar dhe shume pjese te nikeluara. Sistemi elektrik eshte modifikuar nga 6 volt orgjinali ne 12 volt. Ka shume pak km sapo i eshte shtruar motorri. Benz audi bmw smart 200 220 250 300 320 350 330 335 520 530 525 535 540 550 730 740 745 750 760 a4 a6 a8 s8 s6 s4 s5 s3 s1. tel: 355695555515

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 10000
  • Marka: Tjetër
  • Viti i prodhimit: 1975
  • Qarku: Fier
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 319 herë Last modified on 10 Shtator 20:52
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook