×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/408

Okazion

Postuar nga: 11 Shtator 19:56
{gallery}408{/gallery}
Volkswagen LUPO 1.4 Benzine super ekonomike. Viti prodhimit 2004 me kondicioner. Ne gjendje shume te mire mekanike dhe shume e mirembajtur nga jasht. E ardhur nga italia e shume pak e perdorur ne shqiperi e shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 1900Euro i diskutueshem. +355693280220 Dori

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1900
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Volkswagen / Lupo
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 115000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 243 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook