??Okazion/shitet VW Passat automat Benzin+gas

Postuar nga: 14 Shtator 16:41
?? Super Okazion/shitet VW Passat automat ?? ✔️? Cmimi: 5600 euro ☎️ Për ta parë nga afër ose për më shumë info: 0682128272 ✔️ Benzinë + gas 2.0 FSI me 3 vite garanci (punon pothuajse 100 perqind) ✔️ Të gjitha shërbimet e bëra nga kandele origjinale, rrip motorri, vaj kamio dhe vaj motorri te sapo bera, e çdo gjë motorrike të bërë. ✔️ Automatike, në gjendje të shkëlqyer. ✔️ Baxha xhami, ✔️ sedilje me fryre ✔️ goma të reja, me targa shqiptare. ✔️ Tapiceri lëkure shumë e pastër. ✔️Me kilometra origjinale 245 mijë që mund t'i kontrolloni tek porsche albania apo ku të dëshironi, super makinë. Makina nuk ka nevojë për asgjë. 0682128272 Ari:

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Passat
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 289 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook