Lifan OMEGA 125CC

Postuar nga: 15 Shtator 09:17
OKAZION Super motor qe mund tia ktheje koken çdo kujt me pamjen dhe zhurmen e tij. 4 kohesh, Ka ardhur nga Anglia dhe eshte shume pak I perdorur. Eshte i pajisur me dokumenta Shqiptare te vlevshme per 1 vit. Per çdo informacion ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni. Faleminderit 0674667795

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1800
  • Marka: Bmw Motor
  • Viti i prodhimit: 2010
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 304 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook