Vjen se shpejti Opel Zafira 2008,1.7 naft, 7 vende

Postuar nga: 17 Shtator 15:02
Opel Zafira 2008, manuale me 6 marshe, 1.7 nafte,ne gjendje te mire teknike, 7 vende, shume komode per udhetime, look OPC , me shume opsione si kondicioner klima, cruise control, radio cd, kompjuter bordi me shume te dhena, komanda ne timon, sedilje gjysem lekure,airbag+esp+abs, xhamat prapa te erresuar nga fabrika disqe alumini 17 goma te reja, etj. makina ka dy celsa me pult dhe liber sherbimesh. Me dogane : 4200 euro Tel : 0673199933

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Opel / Zafira
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.7
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 296 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook