Shitet

Postuar nga: 19 Shtator 13:58
Shitet Kymco 500cc ne super gjendje 31 mije kilometra pa asnje gervishtje dhe letrat per nje vit te paguara.Cmimi 1650€.Ndrohet me makin 0682190533

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1650
  • Marka: Kymco / Agility 125
  • Viti i prodhimit: 2006
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 256 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook