Shes Harley Davidson Custom

Postuar nga: 19 Nentor 20:53
Shes Harley Davidson Sportster, prodhim i vitit 2002. Motorri ka dokumentacion te rregullt si dhe ka shume pjese extra (jashte serie). Ka dhe shalen dyshe, mbajtese cante prapa dhe aksesore te tjere rezerve. Cmimi eshte 5,000 euro i panegociueshem. 0692054876

Më shumë info

Lexuar: 279 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook