Admini

Admini

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Smart ForFour 1.5 nafte, 2006,

29 Gusht 19:40
Smart ForFour 1.5 nafte, kambio manual, 160000 km, viti 2006, makina ka ardhur nga Gjermania, motor- kambio- xhenerike gjendje perfekte, makina eehte me dogane te paguar.. Cmimi 3000 € 0692278446
Kategoria: Makina

Jeep wrangler 3.6

29 Gusht 15:53
Shes jeep 3.6 , benzine , e pershtatur per impjant gazi . Viti 2008 Km 160 mije km origjiniale Pa TAKSE LLUKSI , Dhe me leje qarkullimi benzin gaz . Ne gjendje perfekte . Tel ne 0682193323 0682193323
Kategoria: Makina

Toyota Korola 1.4 nafte Viti :2006

29 Gusht 15:42
Toyota Korola 1.4 nafte Viti :2006 Kamio manuale Klm 210.000 Me liber sherbimi Te gjitha sherbimet e bera te koncensionari Toyota Sensor parkimi mbrapa Me dogan te paguar Per me shume informacion mund te kontaktoni ne: ✅ nr. e telefonit :0686967001 ✅ e-maili :Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. ✅Facebook : ArtiVisi Peza ✅Instagram: @av_auto 0686967001
Kategoria: Makina

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike

29 Gusht 15:30
Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike Viti 2007 Makina ska as Gervishje Me Dogane te Paguar 1.4 Nafte Automatike Euro 4 me Filter Partikolar 170000 km Origjinale me librin e sherbimeve . Makine eshte ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jashte E sapo ardhur nga Gjermania mund ta kontrolloni ku te Doni nuk bej nderim. 0696244999
Kategoria: Makina

Ford Focus 1.6 Naft ?? viti 2007

29 Gusht 15:13
➖Ford Focus ➖Viti 2007 ➖Naft 1.6 TDCI super ekonomik ?? ➖Komanda ne Timon ➖4 xhamat elektrik ➖Disqe Alumini me goma 90% te reja ➖Makina eshte ne gjendje perfekte, si nga jashte dhe salloni brenda. ➖Me dogane paguar ➖çmimi 3000€ ➖0694435323 0694435323
Kategoria: Makina

Mercedes benz E 350 bluetech, distronik nafte full

29 Gusht 15:02
Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik. Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si meposhte: ≈ 6,1 l/100km (konsumi extra-urban) ≈ 6,9 l/100km (te kombinuara) ≈ 8,2 l/100km (konsumi urban) te dhenat e mesiperme jane zyrtare nga Mercedes Benz. Specifikime te tjera: - 2 celsa - Keyless (ndezje pa celse) - Nafte - Cilindrata 2.987 ccm (pa takse lluksi) - 265 hp (195 kW) - Distronik Plus (Driver assistent, ky opsjon ndjek makinen qe ka perpara, rregullon shpejtesine ne baze te makines perpara, frenon automatikisht, njef korsine e saj) - 92.000 milje ose 147.000 KM origjinale te certifikuara nga Benzi (mbajme garanci per miljet) - Baxho xhami - Leva e marshit ne timon - Komanda ne timon & Marshet F1 +- - Tapiceri Bezhe shume e paster - Audio HARMAN KARDON (sistem audio shum i kushtueshem edhe i vecante) - Pilot automatik - Timon inteligjent - Sedilje inteligjente, me masazh, ngrohje, me memorje etj. - Trekendesh ne pasqyre - Air matic - Perde me buton - Dritat xenon bixenon, orientohen automatikisht nga drejtimi timonit - Goma 90% te reja te perdorura vetem 5 muaj - Navigator, Tv, Dvd, Gps & Bluetooth - Look U.S Facelift Makina eshte perdorur vetem nga 1 pronar dhe eshte makine koncesionari, super e paster me te githa sherbimet tek Mercedes Benz. Gjendja 10/10 Ky eshte motorri me i besueshem per jetegjatesine dhe performancen e tij qe ka nxjerre Mercedes Benz ne 10 vjecarin e fundit (gjendet edhe ne S class 2013) Dogane e paguar e gatshme per targim. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove. CMIMI I DISKUTUESHEM Per me teper kontaktoni: 069 39 24 114 ose 069 335 0854 Ha 0693924114
Kategoria: Makina

Mercedes Benz B-Klase

29 Gusht 14:45
Shitet Mercedes Benz B Klase viti 2006 Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe me nafte me kamio manuale me sedile lekure me sensore parkimi 168.000 Km Dokumentat e paguara deri ne date 01.02.2020 Cmimi 4300 euro i diskutueshem 0682056946
Kategoria: Makina

Mercedes Benz S class 400 Hybrid Lungo nderrohet

28 Gusht 22:19
MERCEDES-BENZ S400 Hybrid 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET , KONSUMI 7.5 LITRA ,TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL , SENDILET MEMORIE,NGROHJE, FTOHJE,MASAZH, DYNAMIC DRIVE , DRITA INTELIGJENTE XENO BIXENO , BAXHA ,DYERT ME THITHJE , START STOP , KEYLESS GO , SENSOR + KAMER PARKIMI , BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON , XHAMI I PARE DHE MBRAPA JANE TRIPLEX , XHAMA ME NUANC PASQYR , MUZIKA HARMAN/KARDON , 6 DVD, KART MEMORIE, BLUETOTH, TELEFON , NDRICIMI BRENDA ME TRE NGJYRA , PERDE ELEKTRIKE , PASQYRA ME MBYLLJE DHE ANTIVERNUESE , GOMA TE REJA SA PO JANE VENE , DISQE 19'' , ECO SYSTEM, FIKET NE TRAFIK , HOLD SYSTEM ,AIRMATIK . 0695251375
Kategoria: Makina

HYUNDAI SONATA 2015/ 2.0 (VETEM ME GAZ/LPG)-FABRIKUAR

28 Gusht 21:52
HYUNDAI YF SONATA/SPORT -2015-2.0 (VETEM ME GAZ-LPG E FABRIKUAR) AUTOMATIKE (42.500 KM-ORGJINALE) CMIMI: 7899 EURO i Diskutueshem >>>Kontakt:0682060517 >Viti:2015-42500 KM >Motori: 2.0 ( VETEM ME GAZ-LPG NGA FABRIKA) >Fuqia: 165 KF >Ngjyra: E BARDHE >Kambio: Automatike >Sedile Total Lekure >Liber Sherbimesh >Sensor Parkimi-PAS >Port USB+AUX >Pilot Automatik >Disqe: NR-15 Alumini+(Gome Rezerve) >Timon Multifunskional me Komanda >Konsumi i karburantit eshte perrallor, vetem 550 leke gaz per 100 KM >3 MUAJ GARANCI >Dogana e Paguar >(Xhamat e zinj nuk jane orgjinal) 0682060517
Kategoria: Makina

KIA PICANTO 2012-AUTOMAT/1.0 BENZINE

28 Gusht 21:37
KIA PIACANTO 1.0 BENZINE, SUPER EKONOMIKE DHE SHUME PRAKTIKE. CMIMI: 5099 EURO i Diskutueshem >>>Kontakt:0682060517 >Viti:2012-73.000 KM >Motori: 1.0 benzine >Fuqia: 74 KF >Ngjyra: Gri >Kambio: Automatike >Sedile Total Lekure >2 Celesa >Port USB+AUX >Kondicioner >Xhama elektrike >Konsumi i karburantit: 3.9 Litra/100 KM e kombinuar >1 MUAJ GARANCI >Dogana e Paguar >(Xhamat e zinj nuk jane orgjinal) Makina ka ardhur nga jashte dhe eshte e pa perdorur ne Shqiperi. Ndodhemi ne Vlore. 0682060517
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook