Admini

Admini

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

OKAZIOOON !!!Smart Fortwo Coupe Motorr 1.0 Benzine

9 Shtator 16:17
OKAZIOOOOON !!! Smart Fortwo Coupe Motorr 1.0 Benzine 3 pistona Turbo Viti 2008 Kambio Automat F1 Makina sapo ka ardhur nga ?? zvicera ?? Me dokumenta shqipetare te paguara deri 01/05/2020 Makina eshte nje super mjet me cdo lloje ekstra te mundeshme 121 mije km te kaluara me liber sherbimi Shume e paster brenda dhe jashte ne gjendie perfekte motorrike dhe xhenerike shume ekonomik dhe e shpejte Tavan xhami panorame Sendile me ngrohje me rrjete ne mbeshtetesen,sallone lekure e zeze, Timon 3 marsha ne timon F1, Clima funksionale Disqe alumini, goma ne gjendie shume te mire. Cmimi 3700€ pak i diskutueshem vetem per pak dite.. 0694400169
Kategoria: Makina

Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur

9 Shtator 16:11
Shes bmv seria 1...makina sapo ka ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targa...makina esht ne gjendje perfekte..ska nevoj per Asnje sherbim...shum ekonomike dhe shum e shpejt...per Me shum info kontakt ne tel ose whatsapp,,,jo nderrim,flm 0699255460
Kategoria: Makina

E class 220cdi, 2006

9 Shtator 16:06
Mercedes E class i vitit 2006, full opsion, sensor parkimi para dhe mbrapa, sendile me ngohje, sendile elektrike, pasqyra me palosje, pasqyra anti verbuese, fenere me larje, sistem auto Hold etj. Shume e paster nga brenda dhe nga pamja e jashtme. Te gjitha sherbimet e sapokryera ne servis te specializuar. Cmim i diskutueshem 355686275675
Kategoria: Makina

Shitet HONDA HORNET 600cc 2012

8 Shtator 14:50
Shitet ose nderrohet me makinë. Me letra të rregullta! 0696573999
Kategoria: Motorra

Honda Silver Wing 600 viti 2002 .

8 Shtator 14:46
Honda Silver Wing 600 viti 2002, km34000 e sapo ardhur nga Italia ,Gomat e reja origjinale , ferrota para dhe mbrapa të reja,vaj dhe filtra të sapo bëra . Në gjëndje shumë të mirë me dogane te paguar. 0672033228
Kategoria: Motorra

M72 ural 750 cc

8 Shtator 14:40
Motorr tricikel model m72 prodhim rus i luftes se 2-te botrore. Motorri eshte i rikostruktuar me te gjitha pjeset orgjinale dhe te reja plus shume punime ekstra,grupi i motorrit i poleruar dhe shume pjese te nikeluara. Sistemi elektrik eshte modifikuar nga 6 volt orgjinali ne 12 volt. Ka shume pak km sapo i eshte shtruar motorri. Benz audi bmw smart 200 220 250 300 320 350 330 335 520 530 525 535 540 550 730 740 745 750 760 a4 a6 a8 s8 s6 s4 s5 s3 s1. tel: 355695555515
Kategoria: Motorra

X MAX 250 cc 1500 euro

8 Shtator 14:22
Motorri eshte i rregullt me te gjitha letrat! Cmimi i padiskutushem 0697218350
Kategoria: Motorra

Yamaha majesty dx 250

8 Shtator 14:19
Motorri eshte ne gjendje shum te mir per me shum informacion kontaktoni...cmimi i diskutushem
Kategoria: Motorra

Honda NC700 Naked , 2013 !!!!!!

8 Shtator 14:15
Vetem shitet , Honda 700 , prodhim 2013 , 6 marshe . Sapo ardhur nga zvicra ,i targuar dhe me sherbime te kryera. Super motorr, per qytet dhe rrug te gjate . 0695833355 #instagram is_automotive . 0695833355
Kategoria: Motorra

Okazion Honda Cbf600cc 2004

8 Shtator 14:11
Honda Cbf 600 cc dogane letra te paguara 1 vit gjendje e shkelqyer. Ndrrim vaj filtra tek dyqani hondes origjinale Filter ajri k&n, kandela NGK iridium. Goma km te reja Km totale 27000 mbajtur ne garazh Çmimi 2500 euro Kurre i rrezuar apo gervishtur. E shes per arsye mosperdorimi 0682766464
Kategoria: Motorra

Na ndiq në Facebook