Admini

Admini

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

SUPER AUDI Q5- 3.0 TDI quattro-S-Line-Panoram 2015

11 Shtator 20:22
Super Audi Q5- 3.0 TDI Quattro-S-Line Fabrike- Viti prodhimit 2015- Tavan Xhami Panoramike- Xhama te zinje orgjinal sensor parkimi fabrike. Klima para mbrapa me ekran Komanda plus marsha ne timon F1 ,bagazhjer,usb,Bluetooth, E shume opsjone te tjera. Me dogane te paguar- Makina eshte pothuajse si e re- Cmimi 27500 euro- Cel:0695434184-
Kategoria: Makina

Audi A6

11 Shtator 20:17
Shitet Audi A6 2.7 TDI e vitit 2011 ne gjendje te shkelqyer.Makina eshte me liber servisi nga koncesionari i Audit ne Gjermani.Opsionet e makines jane : Auto Light,Interior S-Line lekure dhe kamosh,MP4,sedilje me ngrohje,Auto fshirese xhamash etj 0694442070
Kategoria: Makina

OKAZION Shitet Audi A4

11 Shtator 20:08
Marka ? Audi A4 Forca mottorrike? 2.5 Lloji i kambjos? Automatike Karburanti ?Naft Viti i prodhimit ?2002 Kilometrat?170000 Cmimi ?€2600 Ngjyra ? Blu e erret E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosperdorimi 0688769916
Kategoria: Makina

MERCEDES-BENZ ML W166

11 Shtator 20:01
OKAZION SUPER ÇMIM ⚠️⚠️ Shitet ML W166 BlueTEC viti 2012 ? LOOK AMG + Disqe AMG ?? Makina është FULL OPTIONS BlueEFFICIENCY - konsumi në minimum. Ngjyra e zezë, kamio automatic 7G, Xhama të zi origjinal MERCEDES-BENZ. Sensor para + mbrapa, KAMERA PARKIMI. Baxho xhami. Sedilje lëkurë super të pastra + ngrohje para e pas. Clima DUAL ZONE- para dhe mbas. Shumë e shumë opsione të tjera, makina është gati për çdo provë. Targa të huaja + doganë e paguar ? Cel: 0697709999
Kategoria: Makina

Okazion

11 Shtator 19:56
Volkswagen LUPO 1.4 Benzine super ekonomike. Viti prodhimit 2004 me kondicioner. Ne gjendje shume te mire mekanike dhe shume e mirembajtur nga jasht. E ardhur nga italia e shume pak e perdorur ne shqiperi e shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 1900Euro i diskutueshem. +355693280220 Dori
Kategoria: Makina

Audi A6 3.0 TFSI - Super Gjendje

10 Shtator 21:27
Audi A6 Motorri : 3.0 TFSI ( Pa taks Lluksi) Viti- 2012 Kuajfuqi - 320 . Konsumi interurban - 7-9 litra/100km. Konsumi ne Qytet - 11 Litra Kilometra - 220.000 ( Origjinale) Pjeset Xhenerike nuk jan nderruar jane te makines ae kur ka dal nga fabrika. super Gjendje Disqe 20 inch origjinal Audi OPSIONET Perde Ansore dhe Mbrapa me komand. Sedilje me opsione dhe memorje te komandueshme ne te gjitha pjeset ulese dhe perthyerje etj. Ekran te madh Kamera Perpara Mbrapa Ansore Fikje dhe ndezje automatike ne Semafor Kur ndalon per mos konsumurar Audio Bosr DVD Bluetooth Muzik dhe telefonata te aksesueshem me numra kontaktesh sms etj. Baxha Xhami. Kilometrazh dhe navigacion te shfaqur ne xham. Kamio Tip Tronic 8G me komanda ne timon dhe ne leven e marrshit. Drita Matrix Full Led te gjithe dritat e brendeshme Hapje Mbyllje Keyless tek te 4 dyert Bagazh Hapje Mbyllje Sediljet Ftohje Ngrohje Dhe shum te tjera Goma 80% ----------------------------------------------- Me GCC Specifikime 20 Dite ka qendrim ne shqiperi sapo ka ardhur Tel : +355682043111
Kategoria: Makina

Citroen C3 Picasso 1.4 viti 2010

10 Shtator 21:21
Shitet Citroen C3 Picasso 1.4i, viti 2010, km 150000, me tvsh te paguar. cmimi 4400 euro, ardhur me dt.07.04.2019 nga Siena Itali. 0692904824
Kategoria: Makina

Nisan Qashqai

10 Shtator 21:16
Nissan Qashqai 2.0 diesel Kamio automatike Full opsion sendile me ngrohje panoram sherbimet sapo bera dogana e paguar gati per targa Viti: 09/2008 Km: 170.000 (2 celsa perkates) Cmimi: 8400€ (dogane e paguar) E sapo ardhur nga zvicra Mundsi blerje me keste cel:0693138021
Kategoria: Makina

Opel Tigra

10 Shtator 21:10
Makina eshte shume mire ne gjendje mekanike dhe xhenerike dhe shume ekonomike 2-vendeshe (kabriolet , mbulese metalike) Ka sistem audio CD , Airbag, Abiesse Goma te reja 100% Bateri e Re Condition air Makina eshte shume pak e perdorur Motor 1.4 0694094502
Kategoria: Makina

SHITET VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI 07

10 Shtator 21:00
SHITET VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI FUNDI 2007 I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE RADIO CD+USB+BLUETOOTH KLIMA BIZONALE SENSOR SHIU+DRITE DRITAT KSENO MBYLLJE QENDRORE 2CELSA PER ME SHUM INFO NR 0693447509
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook