Admini

Admini

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Fiat qubo 1.3 NAFT 2010 Zvicra full options

8 Shtator 12:52
Fiat qubo 1.3 NAFT 2010 Zvicra me dogan te paguar full options gjendje perfekte super ekonomike Me kondicioner KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult SENSOR parkimi kasetofon me bluetooth usb Disqe alumin goma te reja Shum ekonomike gati per targa 0682286019
Kategoria: Makina

?? Okazion/shitet audi a6 quattro super full ?

8 Shtator 12:37
✔️ Benzinë 3.2 ✔️ Të gjitha shërbimet e bëra nga kandele origjinale e çdo gjë motorrike ✔️ Automatike, në gjendje të shkëlqyer. ✔️ E gatshme për impjant gazi. ✔️ Me start and stop, ✔️ Baxha xhami, ✔️ led interior origjinal, 4x4, ✔️ bi-xenon, ✔️ kamera parkimi e sensor, ✔️ sedilje me fryre me ngrohje e ftohje. ✔️ Kompjuter bordi që komandon çdo gjë, ✔️ goma të reja, me targa shqiptare. ✔️ Tapiceri lëkure shumë e pastër. ✔️Me kilometra origjinale 240 mijë që mund t'i kontrolloni tek audi, super makinë. 0682128272
Kategoria: Makina

Mercedes GLE 450 AMG

8 Shtator 12:31
Shitet Mercedes GLE 450 AMG e vitit 2016, me 100 mij kilometra. Makina eshte full option ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. 0692721284
Kategoria: Makina

Opel Astra Automat, Naft 2.0, Viti 2010

8 Shtator 12:24
Shitet Opel Astra ne super gjendje vizuale dhe motorrike FULL OPSION me ngjyre gri te erret me refleks. Makina ka sedilje me ngrohje, timon me ngrohje, komandat ne timon, Klima, Bluetooth connect hands free, komandat ne timon, xhama elektrik, navigator te madh DVD/CD Player. Drita te gjata te shkurtra qe levizin sipas timonit ne kthese. Pasqyrat elektrike hapje/mbyllje, sensor parkimi para/mbrapa. Konsumi 5.6 litra e kombinuar 0692110306
Kategoria: Makina

Makina Me Qera

8 Shtator 11:21
Japim me qira makina ekonomike 6+1 etj 0686286775 0699900232
Kategoria: Makina

ML 320

8 Shtator 11:15
Super full opsione.pa taks lluksi. Me 205 mij kilometra.sherbime te Bera te Merdedez ne Itali dhe mersedes albania. Cdo gje me fature.dhe Liber sherbimesh. Dy celsa. Sapo ja hedhur 1.500 € sherbime si.. vaj filtra vaj kambio kompresor ajri jastik ajri.pjes te Ml 2015.Letra dhe siguracione te sapo prera per 1 vite. Makina perdoret vetem per rrug te gjata dhe ben 6 mij kilometra max ne vit.mbahet si makin e dyte dhe zere de nuk leviz fare.opsione super full +extra si. Jastik me ajer mgritje ulje sipas terrenit klima bixonal baxhi xhami. Drita xenon dhe qe kthehen sipas timonit. Shum e rehatshme. Makin qe mbahet per qejf. Makina harxhon 8-8.5 litra per 100 klm... nuk ka nevoj per asnje sherbim. Ose nderrohet. 0694883046
Kategoria: Makina

OkazionFord Fiesta Automatike “124Mije KM

8 Shtator 11:08
Shitet Ford Fiesta 1.6 benzine Kambio Automatike (Me vaj)jo rrobotike! e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!124Mije KM origjinale me TUV Gjerman dhe liber sherbimi!Makina disponon kondicioner (funksional)ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt etj..Makine per Merakli!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit 0698252222
Kategoria: Makina

A Klas 180 cdi, viti 2010, AUTOMAT ????

8 Shtator 10:59
➖ A klas 180 cdi ➖viti 2010 ➖ AUTOMAT ➖ Xhama elektrik ➖Navi+telefon+bluetooth ➖ Sensilet me ngroheje ➖brenda Lekure+rrobe ➖gomat e reja + 4 cope rezerve ➖makian eshte mbajtur per merak.?? ➖Me dogane te paguar ➖çmimi 5400€ ➖I diskutushem cel 0694435323
Kategoria: Makina

Shes Toyota Rav 4 .D4D 2.2 nafte .Viti 2007

8 Shtator 10:51
Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe . me dogane te paguar .ngjyra e zeze. Makina ka 2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Klima me 2 zona . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini . gomat shume te mira . Tapiceria eshte shume e paster dhe pa gervishtje . sensor parkimi . Gjithcka ne makine eshte funksionale . Ne gjendje shume te mir motorrike .xhenerike dhe estetike . Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik 6200 euro Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0697347797 0697347797
Kategoria: Makina

Ford Focus

8 Shtator 10:43
Shitet Ford Focus 1.6 nafte Viti 2009 Kamio manuale Klima Euro 5 Kilometra origjinale me liber shenimi Rryp motorri e nderruar. targim i ri Gjendja e makines perfekte Taksa deri më 20 Gusht 2020 0682088665
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook