Admini

Admini

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

VW passat Lungo 2.5 Benzine-Gaz 2013

4 Shtator 19:09
VW passat Lungo 2013 117.000 km full sherbimet e kryera goma te reja 100% disqe alumuni semdilje me ngrohje dhe elektrike ...e sapo ardhur komanda ne timon shum e paster impiant Gazi i sapo momtuar me 5 vite garanci Makina ka mundesi ndrrimi 0684770313
Kategoria: Makina

Alfa Romeo Spider 2.2 Sport Cabrio

4 Shtator 19:00
Makina eshte ne gjendje shume te mire . Vaj filtro te sapo ndruara . Te gjitha sherbimet e kryera ne gjermani . Kilometrat origjinale gomat ne gjendje shume te mire. Sallon lekure butona ne timon kondicioner etj. Makina ndodhet ne gjermani . Cmimi i diskutushem . 0674498827
Kategoria: Makina

Toyota Yaris 1.4 Nafte MANUALE

4 Shtator 16:13
E sapo ardhur Dogana e paguar Full option 355686855575
Kategoria: Makina

?OKAZION? 2013 VOLKSWAGEN PASSAT BENZIN+GA

4 Shtator 16:05
?OKAZION - 10.000€?2013 Volkswagen Passat BENZIN + GAZ. Versioni SE Long. Kambio Automatike. Motorr 2.5 i thjeshte me 170kf me 5 pistona pa turbo (jo fsi, tsi ose tfsi) konsumi eshte 100% gaz. Impjanti i gazit me 3 vite garanci i sapovendosur. Konsumi ne gaz: 500 leke/100km. Vetem 140.000km me garanci. Ferrota + tamburo + goma te reja. Ne gjendje perfekte ne cdo aspekt. - FULL OPTIONS - Interior lekure bezhe - Tavan me hapese xhami - Navi i madh me touch - Sedile me ngrohje - Klima automatike - Pilot automatik - Timon multifunksional me butona - Disqe 17 inch me goma te reja - Bluetooth per muzike dhe per telefon, AUX, CD - Makina eshte e kompletuar ne max me opsione per llojin e vet. ☎️0698356996 0698356996
Kategoria: Makina

Nisan Qashqai 1.5 TDI viti 2008

4 Shtator 15:48
Dogana e paguar...kondicioner..4×4..164 mij klm origjinal..disqe te derdhura alumini me goma te reja..gjendja perfekte..T.B..etjjj 00355683939406
Kategoria: Makina

Okazion cklas 220 CDI Elegance viti 2006.. Automat

4 Shtator 15:41
Okazion shitet cklas 220 CDI Elegance viti 2006.. Kambio automatike.. Kondicioner... 177 mije kilometra...tapiceri gri e paster.. Navigator... Sensor parkim.. Goma te reja... Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.. Me dogan gati per targa... Adresa Tirane.. PRANE TOP CHANELIT.. NA BESONI NE MAKINEN TUAJ.. DO NGELENI TE KENAQUR.. CMIMI I DISKUTUSHEM.. 0698477536 WHATUP VIBER
Kategoria: Makina

Merced-benz ML 350 BLUTEC AMG PREMIUM PANORAMIK

4 Shtator 15:32
Okazion: shitet Mercedez-benz 350 BLUTEC AMG permium FULL , panoramik esa po ardhur me dogane te paguar dritat X-SENO LED, dieqe AMG goma te reja HAPJE DHE MBYLLJE ME Shenje gishti kamand bordi ne timon + marshe tronic, SENDILET ELEKTRIKE marshin me kamosh dhe me NGROJE kondicioner KLIMA-ZONE SIPAS ambientit xhamat te zi, sherbimet te kryera te gjitha ne kohen e duhur me liber sherbimi , nga jasht dhe nga brenda esht shum e paster dhe e mbajtur mir makina ka pasur vetem nje pronare nga ana estetike XHINERIKE dhe MOTORIKE esht full dhe e mbajtur mire per me shum KANTAKTONI tele 0699751522 0699751522
Kategoria: Makina

HYUNDAI TUCSON/2014/-2.0 NAFTE/AUTOMAT

4 Shtator 15:24
HYUNDAI TUCSON-2014-2.0 NAFTE AUTOMATIKE (65.000 KM-ORGJINALE) CMIMI: 11.500 EURO >>>Kontakt:0682060517 >Viti:2014-65.000 KM >Motori: 2.0 NAFTE >Fuqia: 185 KF >Ngjyra: E BARDHE >Kambio: Automatike >2 Celes (SMART KEY) >NDEZJE ME BUTON >Sedile Total Lekure >Sedile me Ngrohje >Pedana inoksi nga fabrika >Liber Sherbimesh >Sensor Parkimi-PAS >Kamer parkimi-PAS >NAVIGATOR ME SISTEM ANDROID/TOUCH SCREEN+BLUETOOTH >Port USB+AUX >Pilot Automatik >Disqe: NR-18 Alumini+(Gome Rezerve) >Timon Multifunskional me Komanda >Konsumi i karburantit: 6.2 litra per 100 KM >SIGURACION FALAS >Dogana e Paguar >(Xhamat e zinj nuk jane orgjinal) NDODHEMI NE VLORE 0682060517
Kategoria: Makina

TOYOTA RAV 4 OKAZION.

4 Shtator 15:17
SHITET TOYOTA RAV 4 NE GJENDJE SHUME TE MORE MOTORIKE DHE XHENERIKE. SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHTE. PASQYRA ME PALOSJE,NGROHJE SEDILIESH,START/STOP, NAVI. 00355684029259
Kategoria: Makina

Audi a4 1.9 OKAZION

4 Shtator 15:10
Shitet Audi a4 1.9 nafte S line, manual viti 2006. Euro 4. Full options, sensor parkimi origjinal para mbrapa, sensor shiu, komanda n timon sedile s line me hapje me fryrje shfryrje elektrike, klima dixhitale me dy zona, telefon audi. Xhama te zinj origjinal. Sistem muzike bose. 8 Airbag Abs Esp Srs. Disqe alumini 18 Inch S line goma Continental. Shum i paster asnje gervishtje, ngjyra gri metalizato. 0692412696
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook