Bmw 530 xd 2012 super gjendje okazion ??

Postuar nga: 29 Gusht 20:51
Shitet bmw 530 d. Viti i prodhimit 11/2011. Motor 2995 cm, 258 cv 560 nm. 230 mij km Kambio automatike me 8 marsha. Xdrive 4x4. Konsum mesatar 6 litra/100km, shume ekonomike dhe shume e shpejte. Full me opcione, dhe full servis ne gjendje perfekte nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. E sapo ardhur nga Zvicra dhe targat te sapo bera. Mundesi nderimi me makine te vogel 0698940588

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 13900
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: BMW / 530
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 5.3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 258 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook