BMW F800 ST , 2013 !!!!!

Postuar nga: 1 Shtator 11:39
I sapo targuar , me sherbime te kryera. 45.000km. Motorr shum praktik per qytet dhe komod ne rruge te gjate. 0695833355 0695833355

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 4900
  • Marka: Bmw Motor / F 800 ST
  • Viti i prodhimit: 2013
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 236 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Yamaha Majesty Yamaha fz6 S2 viti 2007 Fazer »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook