Yamaha fz6 S2 viti 2007 Fazer

Postuar nga: 1 Shtator 11:50
Yamaha fz6 S2 viti 2007 Fazer gjendje perfekte, Dokumenta te regullta per 1 vit Cmimi 2900 € pak i diskutueshem... Motorri eshte ideal per rruge jasht qyteti por dhe per qytet super i komandueshem 0693199919

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 2900
  • Marka: Yamaha Motor / FZ 6
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 253 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « BMW F800 ST , 2013 !!!!! Yamaha »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook