MOTORR BMW 650 VITI 2004 NDERROET ME MAKIN

Postuar nga: 1 Shtator 12:33
Shitet ose nderroet me makin motorri bmw 650 viti fundi 2004 me 16 mij km.Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra rryp dhe bateria Te reja gomat e reja ferrotat e saponderruara.me letra per 1 vit super gjendje.ka dhe kokoren me valixhet e veta origjinale 0692728113

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 2200
  • Marka: Bmw Motor / F 650 GS
  • Viti i prodhimit: 2004
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 328 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Shitet nderroet papaq »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook