Shes/Nderroj Suzuki Burgman 200cc, viti 2008.

Postuar nga: 1 Shtator 14:21
Shitet motori Suzuki Burgman 200 cc i vitit 2008. 31000 km origjinale ne gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe nga plastikat. Motor shume i paster dhe i perdorur vetem nga nje dore. I pajisur me xham origjinal dhe me baule. Me dokumenta te rregullta dhe te paguara per nje vit deri ne 27.07.2020. Cmimi i shitjes 1600 euro. Mundesi nderrimi me motor tjeter jo skuter +- vleren. Vetem me dokumenta te rregullta. 0694010048

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1400
  • Marka: Suzuki Motor
  • Viti i prodhimit: 2008
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 315 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook