SHITET MOTORR 4 GOMSH ME LETRA 1350 euro

Postuar nga: 2 Shtator 15:17
Shitet motorr 4 gomsh me letra ne gjenje shum te mir 4 gomet te reja nuk ka nevoj per sherbime 150 kubik me marrsh indjetro dhe para automat 0683303330

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1350
  • Marka: Ducati Motor
  • Viti i prodhimit: 2003
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 1028 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Honda Motorr 4 gomesh »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook