Motorr 4 gomesh

Postuar nga: 2 Shtator 15:27
Eshte 350cc i ka gjitha sherbimet e bera eshte sportiv por mund te behet dhe per male kilometrazhin e ka elektronik eshte i ardhur nga anglia me dogan te prer ka 2 celsa dhe 2 pulta qe e hapin dhe e mbyllin eshte me 6 marshe + R 2 vite i perdorur gomat mrapa i ka te reja eshte dy kohesh cmimi eshte i diskutushem 0693326884

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 2500
  • Marka: Honda-Motor
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 969 herë
Vlerëso postimin
(2 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook