Opel Meriva 1.6 Benzin Automatik Zvicra

Postuar nga: 3 Shtator 15:21
OPEL MERIVA BENZINE 1.6 VITI 2006 2 CELSA KLIMA DIGITALE GOMA 90% E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPRERE ME KM ORIGJINAL ME LIBER SHERBIMESH KAMIO AUTOMATIK SUPER GJENDJE DHE SUPER E PASTER GATI PER TARGA. 355697772770

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Opel / Meriva
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 424 herë Last modified on 10 Shtator 22:32
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « 08 honda fit Opel Astra 1.7 Nafte »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook