Citroen C4, 1.6 HDI ,2012 , 98.000km. OKAZION !!!!

Postuar nga: 4 Shtator 19:22
Citroen C4 , 1.6 HDI super ekonomike , 2012, automat . Marshe ne timon , Start&stop , komanda ne timon , pilot automat , clima , pasqyra me palosje dhe antiverbuese , sensore parkimi , xhama te zi origjinal , 2 celesa me pult , disqe alumini. Sherbime te kryera si : ( rrip motorri kit , 4 goma , vaj filtra , ferrota dhe tamburo , bateri ). 101.000 km origjinale. Letra te paguara per 1 vit. 0695833355 #instagram is_automotive . 0695833355

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Citroen
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 97000
 • Ngjyra: Blu
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 198 herë Last modified on 10 Shtator 22:08
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook