OKAZIOOONNNNNNNNNNNN VOLVO S40 2.0 NAFT 2005

Postuar nga: 8 Shtator 10:19
Volvo S40 2.0 nafte super ekonomike .... E ardhur nga italia ... Viti 2005 .... 204 mi kilometra te licencuara.... Ngjyra grii... Bord kompjuter .... Me klima ... 4 zona Kamje manuale .... Shum e paster si brenda dhe jasht.. Gomat 95% Me 2 celsa .... Euro 4 .... Targat e sapo bera per nje vit .... Gjendja perfekte si motorrike dhe xhenerike ... E gatcme per cdo lloj prove ... Per me shum info... cel.. 0688335566

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volvo / S40
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 282 herë Last modified on 10 Shtator 21:54
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook