wolsvagen caravelle 2.5cc nafte automat 2008

Postuar nga: 8 Shtator 10:29
Vw caravelle t6 2.5cc nafte automat viti 2008 8 VENDE fugon per pasagjere i sapo ardhur me dogane te paguar fugoni eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj i gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se chfare deshironi faleminderit cel:0684000325 0684000325

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 10300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / T6 Caravelle
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 224995
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.5
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 303 herë Last modified on 10 Shtator 21:52
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook