Shes Toyota Rav 4 .D4D 2.2 nafte .Viti 2007

Postuar nga: 8 Shtator 10:51
Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe . me dogane te paguar .ngjyra e zeze. Makina ka 2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult . Klima me 2 zona . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini . gomat shume te mira . Tapiceria eshte shume e paster dhe pa gervishtje . sensor parkimi . Gjithcka ne makine eshte funksionale . Ne gjendje shume te mir motorrike .xhenerike dhe estetike . Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik 6200 euro Cmimi eshte i diskutueshem Tel 0697347797 0697347797

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6200
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Toyota / RAV4
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 298 herë Last modified on 10 Shtator 21:48
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook