OkazionFord Fiesta Automatike “124Mije KM

Postuar nga: 8 Shtator 11:08
Shitet Ford Fiesta 1.6 benzine Kambio Automatike (Me vaj)jo rrobotike! e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!124Mije KM origjinale me TUV Gjerman dhe liber sherbimi!Makina disponon kondicioner (funksional)ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt etj..Makine per Merakli!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit 0698252222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Fiesta
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 124000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 441 herë Last modified on 10 Shtator 21:43
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « A Klas 180 cdi, viti 2010, AUTOMAT ???? ML 320 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook