ML 320

Postuar nga: 8 Shtator 11:15
Super full opsione.pa taks lluksi. Me 205 mij kilometra.sherbime te Bera te Merdedez ne Itali dhe mersedes albania. Cdo gje me fature.dhe Liber sherbimesh. Dy celsa. Sapo ja hedhur 1.500 € sherbime si.. vaj filtra vaj kambio kompresor ajri jastik ajri.pjes te Ml 2015.Letra dhe siguracione te sapo prera per 1 vite. Makina perdoret vetem per rrug te gjata dhe ben 6 mij kilometra max ne vit.mbahet si makin e dyte dhe zere de nuk leviz fare.opsione super full +extra si. Jastik me ajer mgritje ulje sipas terrenit klima bixonal baxhi xhami. Drita xenon dhe qe kthehen sipas timonit. Shum e rehatshme. Makin qe mbahet per qejf. Makina harxhon 8-8.5 litra per 100 klm... nuk ka nevoj per asnje sherbim. Ose nderrohet. 0694883046

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 9500
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / 320
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E gjelbër
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 402 herë Last modified on 10 Shtator 21:41
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook