Opel Astra Automat, Naft 2.0, Viti 2010

Postuar nga: 8 Shtator 12:24
Shitet Opel Astra ne super gjendje vizuale dhe motorrike FULL OPSION me ngjyre gri te erret me refleks. Makina ka sedilje me ngrohje, timon me ngrohje, komandat ne timon, Klima, Bluetooth connect hands free, komandat ne timon, xhama elektrik, navigator te madh DVD/CD Player. Drita te gjata te shkurtra qe levizin sipas timonit ne kthese. Pasqyrat elektrike hapje/mbyllje, sensor parkimi para/mbrapa. Konsumi 5.6 litra e kombinuar 0692110306

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Opel / Astra
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 446 herë Last modified on 10 Shtator 21:37
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Makina Me Qera Mercedes GLE 450 AMG »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook