Fiat qubo 1.3 NAFT 2010 Zvicra full options

Postuar nga: 8 Shtator 12:52
Fiat qubo 1.3 NAFT 2010 Zvicra me dogan te paguar full options gjendje perfekte super ekonomike Me kondicioner KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult SENSOR parkimi kasetofon me bluetooth usb Disqe alumin goma te reja Shum ekonomike gati per targa 0682286019

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Fiat / Qubo
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.3
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 310 herë Last modified on 10 Shtator 21:32
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook