SHITET CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006 FULL

Postuar nga: 8 Shtator 12:59
???? - SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2006 - EURO 4 - TVSH E PAGUAR-NGJYRA >> BLU METALIK << NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - TAPICERI SHUM E PASTER ME KOMNINIM GRI ME BLU - SENDILE ME NGROHJE - KM 187 .000 - XHAMA TE ZI ORIGJINAL MBRAPA - TIMON TRESH - KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK - DSG - DISJE R 16 - GOMA 90% - 4 + 1 VENDE ME PALOSJE -- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINAL-SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM FUNKSIONALE -- NAVIGATOR -- DYER 4 - SHINE PASAGJER SHOFER - CLIMA- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE --KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA-ELEKTRIKE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE - E ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO - NR 0699691864- JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKINE TJETER 0699691864

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Volkswagen / Caddy
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Blu
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 511 herë Last modified on 10 Shtator 21:30
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook