Peugeot 207 benzin-gas viti 2010

Postuar nga: 8 Shtator 13:19
Shitet Pezho 207 motorr 1.4 Benzin+ Gaz impianti Gazit origjinal fabrike BRC i shenuar e ne leje qarkullimi. Makina eshte shum e paster dhe e Mirmbajtur, Shume ekonomike, E Targuar Dhe me dokument te rregullta. Deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asnje lloj gjeje. Cmimi pak i diskutueshëm... 0697995532

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Peugeot / 207
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Berat
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): -2
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 333 herë Last modified on 10 Shtator 21:25
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook