Ford fiesta 1.4 benzin 2011 full options Zvicra

Postuar nga: 8 Shtator 13:28
Ford fiesta 1.4 benzin viti 2011 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON kasetofon me bluetooth usb aux telephone Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult Drita automatike SENSOR drite dhe shiu Disqe alumin goma te reja gjendje perfekte me km original 133 liber sherbimi Gati per targa 355672044790

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 363 herë Last modified on 10 Shtator 21:23
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook