Toyota Rav 4 --2.2 nafte D-Cat 4×4 manual shira

Postuar nga: 8 Shtator 13:34
SHITET - TOYOTA. RAV 4. >> 2.2 DIESEL D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE - 189 000 Km te garantuara - ME LIBER SERVISI -- VITI 06-07 -KAMBIO MANUALE - 4×4 AKTIV KOMANDA NE TIMON -HAPJE ME SHENJEN E GISHTIT - START STOP- TAPICERIA LEKURE E ZEZE - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 18 - GOMA 100 % TE REJA - - XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSOR SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY--SEDILJE ELEKTRONIKE - FUNKSIONALE - SEDILJE ME NGROHJE TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA -PALOSJE - ELEKTRONIKE -SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE PER ME SHUM TETAJE MUND TE SHIKONI MAKINEN ADRESA :KAMEZ ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA CMIMI 6200 EURO I DISKUTUSHEM NESE E SHIKONI PA PARE MAKINEN NUK KA CMIM TJETER 0685465866 ose viber wtsap 0696800242 0685465866

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 295 herë Last modified on 10 Shtator 21:20
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook