Okazion! suzuki b-king 1340cc- abs 2009

Postuar nga: 8 Shtator 14:05
Pak kohe ky cmim!! - Suzuki b-king, viti 2009-1340cc me ABS-ardhur nga zvicra-me dogane e letra te rregullta per brenda dhe jashte shtetit! 40mije km, eshte versioni naked i hayabusa! 185 kuaj fuqi. super gjendje. Sherbimet e sapo bera, goma te reja, zinxhir i ri KN sapo vendosur. Vaj ferrota sapo nderruar, Whatsapp: 0692286881 0692286881

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1
  • Marka: Suzuki Motor
  • Viti i prodhimit: 2009
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 321 herë Last modified on 10 Shtator 21:03
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « KTM SUPERMOTO 950 Yamaha MAJESTY 250 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook