Honda NC700 Naked , 2013 !!!!!!

Postuar nga: 8 Shtator 14:15
Vetem shitet , Honda 700 , prodhim 2013 , 6 marshe . Sapo ardhur nga zvicra ,i targuar dhe me sherbime te kryera. Super motorr, per qytet dhe rrug te gjate . 0695833355 #instagram is_automotive . 0695833355

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 4999
  • Marka: Honda-Motor
  • Viti i prodhimit: 2013
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 263 herë Last modified on 10 Shtator 20:58
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook