Honda Silver Wing 600 viti 2002 .

Postuar nga: 8 Shtator 14:46
Honda Silver Wing 600 viti 2002, km34000 e sapo ardhur nga Italia ,Gomat e reja origjinale , ferrota para dhe mbrapa të reja,vaj dhe filtra të sapo bëra . Në gjëndje shumë të mirë me dogane te paguar. 0672033228

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 2600
  • Marka: Honda-Motor
  • Viti i prodhimit: 2002
  • Qarku: Durres
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 325 herë Last modified on 10 Shtator 20:50
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « M72 ural 750 cc Shitet HONDA HORNET 600cc 2012 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook