E class 220cdi, 2006

Postuar nga: 9 Shtator 16:06
Mercedes E class i vitit 2006, full opsion, sensor parkimi para dhe mbrapa, sendile me ngohje, sendile elektrike, pasqyra me palosje, pasqyra anti verbuese, fenere me larje, sistem auto Hold etj. Shume e paster nga brenda dhe nga pamja e jashtme. Te gjitha sherbimet e sapokryera ne servis te specializuar. Cmim i diskutueshem 355686275675

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5750
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / E 220
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Bezhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 232 herë Last modified on 10 Shtator 20:45
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook