Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur

Postuar nga: 9 Shtator 16:11
Shes bmv seria 1...makina sapo ka ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targa...makina esht ne gjendje perfekte..ska nevoj per Asnje sherbim...shum ekonomike dhe shum e shpejt...per Me shum info kontakt ne tel ose whatsapp,,,jo nderrim,flm 0699255460

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: BMW / 118
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E zezë
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 360 herë Last modified on 10 Shtator 20:43
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook