OKAZIOOON !!!Smart Fortwo Coupe Motorr 1.0 Benzine

Postuar nga: 9 Shtator 16:17
OKAZIOOOOON !!! Smart Fortwo Coupe Motorr 1.0 Benzine 3 pistona Turbo Viti 2008 Kambio Automat F1 Makina sapo ka ardhur nga ?? zvicera ?? Me dokumenta shqipetare te paguara deri 01/05/2020 Makina eshte nje super mjet me cdo lloje ekstra te mundeshme 121 mije km te kaluara me liber sherbimi Shume e paster brenda dhe jashte ne gjendie perfekte motorrike dhe xhenerike shume ekonomik dhe e shpejte Tavan xhami panorame Sendile me ngrohje me rrjete ne mbeshtetesen,sallone lekure e zeze, Timon 3 marsha ne timon F1, Clima funksionale Disqe alumini, goma ne gjendie shume te mire. Cmimi 3700€ pak i diskutueshem vetem per pak dite.. 0694400169

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3700
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: smart / forTwo
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.0
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 295 herë Last modified on 10 Shtator 20:40
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook