Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005

Postuar nga: 9 Shtator 16:22
Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte ,kambjo manuale ,viti 2005 .me dogane te paguar .dekumenta te rregullta . Eshte me Klima. ABS .Air Bag ,4 xhama elektrik ,pasqyra elektrike , disqe alumini . goma te reja . mbyllje me pult . Gjithcka funksionale . Makina eshte e paster dhe e mbajtur shume mire . Gati per cdo lloj prove 3950 euro i diskutueshem Tel 0697347797 0697347797

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3950
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Volkswagen / Golf Plus
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 278 herë Last modified on 10 Shtator 20:34
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook