TOYOTA AVENSIS-2.2-D-CAT-Automat(2009)

Postuar nga: 9 Shtator 17:57
Toyota Avensis 2,2 (D-CAT) me Nafte me Kamje Automatike tip tronik me Marshe ne Timon (F1)Viti iProdhimit Maj. -(2009). Navigator i Madh DVD Klima Dixhitale e Sapo - ardhur nga Gjermania me Dogane te Paguar e paperdorur fare ne Shqiperi gati per Targa. Ngjyra e Mkines Ulliriri Metalizato Sensore parkimi Motorr Shume Ekonomik dhe i Sakte me Distribucion me (Zinxhir) me (4) Cilindra. Pilot Automatik Cruisse Control. Ky model eshte Makina me e mire Japoneze per sa i perket Veturave me Kamje Automatike. . Makina ndodhet Perballe Spitalit Amerikan (3) ne Tirane afer Birra Tirana. Tel. (0673212761).

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / Avensis
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 318 herë Last modified on 10 Shtator 20:25
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Benz C220 Evo 2006 Automatik Kia Automat Naft »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook