Okazion!Ford Focus 1.8TDDI INJEKTORE MEKANIK

Postuar nga: 9 Shtator 19:35
Shitet Ford Focus 1.8 TDDI me injektore mekanik viti prodhimit dhjetore 2000 Letra te sapo paguara deri ne shtatore 2020!Makina disponon kondicioner ABS 8 airbag butona ne timon xhama dhe pasqyra elektrike antifurt me alarm disqe alumini etj MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” FALEMINDERIT 0698252222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2100
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2000
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.8
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 321 herë Last modified on 10 Shtator 20:20
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook